Jak to działa?

Szukanie mieszkania do wynajęcia potrafi pochłonąć długie tygodnie. Doskonale wiedzą to ci, którzy letnie dni spędzają przed monitorem, polując idealną ofertę. Jak przyspieszyć te poszukiwania?

Pomożemy Ci pamiętać o wszystkim podczas procesu najmu.
Szukanie mieszkania do wynajęcia to proces, który warto poprzedzić odpowiednimi przygotowaniami. Sporo osób zdaje się jednak o tym nie pamiętać, odkładając poszukiwania na ostatnią chwilę. To często prosta droga do podpisywanych w pośpiechu umów najmu, problemów z nieuczciwymi właścicielami i niewygodnych mieszkań.
Nasi konsultanci udzielą kilka wskazówek, które pomogą Ci zawczasu określić swoje potrzeby i uzbroić się w niezbędną wiedzę, by uniknąć problemów i sprawnie odnaleźć takie mieszkanie, jakiego potrzebujesz.

 

Serwis  dobreoferty.eu jest serwisem stworzonym specjalnie dla osób które chcą : łatwo, szybko i sprawnie,
oraz bez  żmudnych poszukiwań i zbędnych formalności wynająć mieszkanie na terenie Warszawy w dobrej cenie.

Każdego dnia wyszukujemy nowe, aktualne oferty w rozsądnej cenie aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Szukamy oferty zgodnie z preferencjami podanymi przez klientów. 
Negocjujemy również ceny z właścicielami mieszkań na niższe!

Jeżeli masz już dosyć, szukania odpowiedniej oferty dla siebie, bądź po prostu szkoda Ci na to czasu lub brak cierpliwości...
Nasz serwis to Państwu ułatwi — skorzystaj z naszych usług, bo czas to pieniądz!

 

Całkowity koszt naszej usługi  to jednorazowa opłata  230 zł na 30 dni, usługa ważna do czasu wynajmu. W porównaniu do innych biur nieruchomości, nie pobieramy już żadnych dodatkowych ukrytych opłat ani prowizji przy podpisywaniu umowy najmu tak jak to robią inne biura minimum 50% czynszu...

 


Aktywując u nas usługę, szukamy mieszkania względem ustalonych kryteriów,do czasu podpisania umowy z właścicielem wybranej oferty (30 dni ). Można się umawiać na spotkania z właścicielami mieszkań z naszej bazy aktualnych i sprawdzonych ofert!

 

U NAS WYGLĄDA TO TAK...

 1. Rejestrujesz się i  opłacasz naszą usługę przelewem koszt 230zł (30dni) usługa lub w oddziale Banku w przypadku płacenia gotówką, na poczcie lub w żabce.
 2. Następnie dostajesz od nas login i hasło na Twój email podany przy rejestracji. gdzie logując się masz całkowity dostęp do wszystkich ofert w naszej bazie danych. (Może wpaść w spam)
 3. Jest też dostęp do umowy najmu mieszkania i protokołu przekazania lokalu który należy wydrukować, umowa jest na Twoją korzyść. Dokumenty w panelu klienta po zalogowaniu się i aktywacji usługi. Umowę podpisujesz z najemcą lokalu.
  Służymy też wszelkim poradą i udzielamy wskazówek jak bezpiecznie wynająć mieszkanie, zabezpieczyć się i nie dać oszukać czy naciągnąć na duże koszta!
 4. Ustalasz w panelu klienta jakiego mieszkania potrzebujesz zakładka (moje preferencje i powiadomienia). Niżej wyświetlają się oferty. Większośc ofert ma kuchenkę pralkę lodówkę tv i internet. Jest w pełni umebowana. Dlatego najlepiej to zaznaczyć
 5. Następnie umawiasz się i oglądasz mieszkania, które Cię interesują jak i również oferty są wysyłane do Ciebie codziennie na email około godziny 16, które spełniają Twoje oczekiwania i któreszukamy od 8 rano wertując wszystkie możliwe źródła względem Twoich preferencji.
 6. Jeżeli spodoba Ci się mieszkanie, podpisujesz umowę najmu z właścicielem i wynajmujesz!!!  Powiadamiasz nas smsem lub emailem, abyśmy mogli usunąć  już nieaktualną ofertę z naszej bazy danych.
 7. Jeżeli jednego dnia nic nie wybierzesz - nic straconego! Przez 30 dni możesz się umawiać na spotkania z właścicielami mieszkań z naszych ofert!!!
  Codziennie wyszukujemy nowych i aktualnych ofert mieszkań pod wynajem i dodajemy je do naszej bazy danych, gdzie masz całkowity dostęp wpisując login i hasło w panelu klienta.
 8. Nie pobieramy prowizji przy wynajmie. Tak jak to robią inne agencje, które biorą minimum 50% czynszu NETTO + VAT!

 !!!UWAGA!!! Ważna informacja dla klientów zarejestrowanych! Otrzymany login i hasło należy wpisać po prawej stronie w panelu klienta. Wówczas otwiera się Panel klienta i klikając preferencje i powiadomienia, należy wybrać co dokładnie Państwa interesuje. Jakiego typu mieszkanie, cena, lokalizacja. Tak by oferty napływały już na podany email względem preferencji.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami jak bezpiecznie wynająć i zabepieczyć się jak i również o przygotowanie sobie umów najmu i protokoły przekazania lokalu w 2 kopiach. Dla siebie i dla właściciela mieszkania. Porady jak negocjować ceny są również ważne. W razie pytań można dzwonić do biura lub pisać na podany email w zakłąde kontakt. Z przyjemnością nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

Bądź  już na bieżąco dzięki natychmiastowym powiadomieniom email!!!

 

 

Korzystając z naszych ofert, zawsze masz pewność, że są to dobre oferty, zweryfikowane i  aktualne!!! Dodzwonisz się do osoby prywatnej a nie do agencji pośrednictwa!

 

 

Nie musisz już szukać, robimy to za Ciebie! Korzystając z najlepszych źródeł informacji ze 150 różnych źródeł, płatnych i darmowych portali,  codziennie powiadamiamy Cię o nowych ofertach! (Oszczędzasz czas i pieniądze!)

 

 

Codziennie możesz umówić się na oglądanie wielu mieszkań, oferty są do Twojej dyspozycji 24h na dobę! Skorzystaj z naszych sprawdzonych rozwiązań i nie marnuj czasu!

 

 

Otrzymujesz powiadomienia - na bieżąco! W przypadku kiedy zdecydujesz się wynająć mieszkanie - nie płacisz już wysokiej prowizji, jak u innych pośredników!

 

 

Nasza usługa jest ważna 30 dni. Masz zatem dużo czasu, aby wybrać mieszkanie dla siebie, nawet jeżeli jesteś bardzo wymagającym klientem!

 

 

Korzystaj z najlepszych porad, sprawdzonych umów najmu, załączników do umów i wskazówek, dzięki którym wiesz jak bezpiecznie wynająć mieszkanie oraz negocjować cenę!

 

 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!  Pamiętaj, że naszym głównym celem jest Twoje zadowolenie! Jeżeli tylko masz jakikolwiek problem, dzwoń do nas od razu!!!

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Poniedziałku do Piątku  w godzinach 8 - 18 - Soboty 8-16

 

Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich wyczerpujących  odpowiedzi na pytania.

 

 

 

 

Cena od:

Cena do:

Ilość pokoi / typ mieszkania:

Lokalizacja:

Wyposażenie mieszkania:

Telefon i/lub email:

Czego dokładnie potrzebujesz?