Jak to działa?

Serwis  dobreoferty.eu jest serwisem stworzonym specjalnie dla osób które chcą : łatwo, szybko i sprawnie,
oraz bez  żmudnych poszukiwań i zbędnych formalności wynająć mieszkanie na terenie Warszawy w dobrej cenie.

Każdego dnia wyszukujemy nowych, aktualnych, okazyjnych ofert,  aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.
Negocjujemy również ceny z właścicielami mieszkań na niższe!

Jeżeli masz już dosyć, szukania odpowiedniej oferty dla siebie, bądź po prostu szkoda Ci na to czasu lub brak cierpliwości...
Nasz serwis to Państwu ułatwi — skorzystaj z naszych usług, bo czas to pieniądz!

Całkowity koszt naszej usługi  to jednorazowa opłata  199 zł na 60 dni, usługa ważna do czasu wynajmu. W porównaniu do innych biur nieruchomości, nie pobieramy już żadnych dodatkowych ukrytych opłat ani prowizji przy podpisywaniu umowy najmu tak jak to robią inne biura minimum 50% czynszu...


Aktywując u nas usługę, szukamy mieszkania względem ustalonych kryteriów,do czasu podpisania umowy z właścicielem wybranej oferty (60 dni ). Wtedy możesz się umawiać na spotkania z właścicielami mieszkań z naszej bazy aktualnych i sprawdzonych ofert!

 

U NAS WYGLĄDA TO TAK...

 1. Rejestrujesz się i  opłacasz naszą usługę. Może to być przez system płatności elektornicznych przelewy24 kwota 199 zł 60 dni lub bezpośrednio na nasze konto podane na stronie w zakładce kontakt 
 2. Następnie dostajesz od nas  hasło i login do naszego serwisu na email, gdzie masz całkowity dostęp do wszystkich ofert w naszej bazie danych. 
 3. Jest też dostęp do umowy najmu mieszkania i protokołu przekazania lokalu który należy wydrukować, umowa jest na Twoją korzyść!!! Dokumenty w panelu klienta po zalogowaniu się i aktywacji usługi. Umowę podpisujesz z najemcą lokalu.
  Służymy też wszelkim poradą i udzielamy wskazówek jak bezpiecznie wynająć mieszkanie, zabezpieczyć się i nie dać oszukać czy naciągnąć na duże koszta!
 4. Ustalasz w panelu klienta jakiego mieszkania potrzebujesz zakładka (moje preferencje i powiadomienia).
 5. Następnie umawiasz się i oglądasz mieszkania, które Cię interesują jak i również oferty są wysyłane do Ciebie codziennie na email które spełniają Twoje oczekiwania. 
 6. Jeżeli spodoba Ci się mieszkanie, podpisujesz umowę najmu z właścicielem i wynajmujesz!!!  powiadamiasz nas smsem lub emailem, abyśmy mogli usunąć  już nieaktualną ofertę z naszej bazy danych.
 7. Jeżeli jednego dnia nic nie wybierzesz - nic straconego! Przez 60 dni możesz się umawiać na spotkania z właścicielami mieszkań z naszych ofert!!!
  Codziennie wyszukujemy nowych i aktualnych ofert mieszkań pod wynajem i dodajemy je do naszej bazy danych, gdzie masz całkowity dostęp wpisując login i hasło w panelu klienta.
 8. Nie pobieramy prowizji przy wynajmie. Tak jak to robią inne agencje, które biorą minimum 50% czynszu NETTO + VAT!

 !!!UWAGA!!! Ważna informacja dla klientów zarejestrowanych! Otrzymany login i hasło należy wpisać po prawej stronie w panelu klienta. Wówczas otwiera się Panel klienta i klikając preferencje i powiadomienia, wybrać co dokładnie Państwa interesuje. Jakiego typu mieszkanie, cena, lokalizacja. Tak by oferty napływały już na podany email z systemu http://ofertywarszawa.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami jak bezpiecznie wynająć i zabepieczyć się jak i również o przygotowanie sobie umów najmu i protokoły przekazania lokalu w 2 kopiach. Dla siebie i dla właściciela mieszkania. Porady jak negocjować ceny są również ważne. W razie pytań można dzwonić do biura lub pisać na podany email w zakłąde kontakt. Z przyjemnością nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

Bądź  już na bieżąco dzięki natychmiastowym powiadomieniom email!!!

 

 

Korzystając z naszych ofert, zawsze masz pewność, że są to dobre oferty, zweryfikowane i  aktualne!!! Dodzwonisz się do osoby prywatnej a nie do agencji pośrednictwa!

 

 

Nie musisz już szukać, robimy to za Ciebie! Korzystając z najlepszych źródeł informacji ze 150 różnych płatnych i darmowych portali i codziennie powiadamiamy Cię o nowych ofertach! Oszczędzasz czas i pieniądze!

 

 

Codziennie możesz umówić się na oglądanie wielu mieszkań, oferty są do Twojej dyspozycji 24h na dobę! Skorzystaj z naszych sprawdzonych rozwiązań i nie marnuj czasu!

 

 

Otrzymujesz powiadomienia - na bieżąco! W przypadku kiedy zdecydujesz się wynająć mieszkanie - nie płacisz już wysokiej prowizji, jak u innych pośredników!

 

 

Nasza usługa jest ważna 60 dni. Masz zatem dużo czasu, aby wybrać mieszkanie dla siebie, nawet jeżeli jesteś bardzo wymagającym klientem!

 

 

Korzystaj z najlepszych porad, sprawdzonych umów najmu, załączników do umów i wskazówek, dzięki którym wiesz jak bezpiecznie wynająć mieszkanie oraz negocjować cenę!

 

 

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!  Pamiętaj, że naszym głównym celem jest Twoje zadowolenie! Jeżeli tylko masz jakikolwiek problem, dzwoń do nas od razu!!!

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Poniedziałku do Piątku  w godzinach 10-18 - Soboty 10-16

 

Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich wyczerpujących  odpowiedzi na pytania.

 

 

 

 

Zleć nam poszukiwanie ofert mieszkań pod wynajem w Warszawie

Cena od:

Cena do:

Ilość pokoi / typ mieszkania:

Lokalizacja:

Wyposażenie mieszkania:

Telefon i/lub email:

Czego dokładnie potrzebujesz?

Przelewy24