Rejestracja w serwisie

Aby wpisać się na oglądanie wybranych mieszkań od nas

 

1. Wypełniasz formularz rejestracyjny

2. Otrzymujesz  login oraz hasło na podany adres e-mail. Może być w spam

3. Aktywujesz swoje konto poprzez opłacenie usługi szybkim przelewem kwota 199zł przez (przelewy24) klikając przycisk dalej po rejestracji.

4. Po zaksięgowaniu się płatności przesłane jest potwierdzenie aktywacji usługi na email. Twoje konto jest aktywowane w przeciągu 10 minut na 60 dni.

5. Następnie wypełnij swoje preferencje w panelu klienta. (zakładka moje preferencje i powiadomienia) sprawdz jakie to proste i wygodne. Otrzymujesz wgląd do ofert z kontaktami. Proponujemy Ci codziennie nowe oferty. Umawiamy na wybrane!

Oglądasz na żywo interesujące Cię mieszkania i podpisujesz już umowę tylko z właścicielem.

2. Jeśli zdecydujesz się wynająć mieszkanie, nie płacisz żadnych dodatkowych opłat ani prowizji.

Wystarczy tylko poinformować nas o danej ofercie w celu jej usunięcia z bazy danych.

3. To wszystko. Żadnych więcej formalności, żadnych prowizji ani opłat.

Wypełnij poniższy formularz, aby zarejestrować się w www.dobreoferty.eu

Jeżeli Twoja płatność księguje się zbyt długo, sprawdź jej status na email

Jeśli nie masz możliwości dokonania płatności on-line, zawsze możesz dokonać zwykłego przelewu lub wpłaty w dowolnym banku, poczty, żabki

49 1020 1127 0000 1102 0278 6077 (BANK PKO BP) Real Estate Finder

 W tytule należy wpisać swoje  imię i nazwisko oraz numer telefonu. Należy  wcześniej utworzyc konto (zarejestrować się) w naszym serwisie www. dobreoferty.eu

Dane personalne

Pole nazwisko wymagane tylko w przypadku płatnoĹ“ci kartą płatniczą.

Dane kontaktowe
Sposób płatności
Warunki korzystania z usługi

1. Usługa polega na uzyskaniu przez Użytkownika dostępu do  bazy danych ofert mieszkań (treści cyfrowych) do wynajęcia bezpośrednio oferowanej i uzupełnianej przez serwis   dobreoferty.eu (dalej jako Serwis).

2. Użytkownik podczas rejestracji określa swoje preferencje co do proponowanych ofert (treści cyfrowych) oraz metodę powiadomienia Użytkownika o nowych ofertach (treściach cyfrowych) (SMS oraz / lub email).

3. Serwis powiadamia użytkownika o nowych ofertach (treściach cyfrowych) w jego preferencjach lub ich braku od poniedziałku do piątku według wybranej przez Użytkownika metody powiadomienia (SMS oraz / lub email).

4. Serwis zobowiązuje się do dostarczania ofert (treści cyfrowych) dostępnych dla Użytkownika przez okres czasu określony według wybranego przez Użytkownika wariantu (60 dni).

5. Użytkownik może w każdej chwili przeglądać oferty (treści cyfrowe) wraz z bezpośrednimi kontaktami z dowolnego komputera wpisując swój login i hasło w polu "Logowanie".

6. Usługa zostaje uruchomiona niezwłocznie po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji płatności.

7. Serwis zastrzega sobie prawo do gromadzenia ofert (treści cyfrowych) z ogólnodostępnych źródeł i nie ponosi odpowiedzialności za osoby trzecie.

8. Ilość dostępnych ofert (treści cyfrowych) do dyspozycji Użytkownika zależy w głównej mierze od obecności i dostępności odpowiednich ofert (treści cyfrowych) na rynku.

9. Użytkownik akceptując niniejszy regulamin korzystania z Usługi wyraża zgodę na ustalenia w nim zawarte oraz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do użytku wewnętrznego Serwisu - tj. do obustronnego kontaktu telefonicznego,  korespondencji elektronicznej (e-mail) oraz otrzymywania wiadomości SMS z powiadomieniami. Użytkownik wyraża wyraźną zgodę na skorzystanie z Usługi.

10. Oferowana Usługa jest usługą dostępu do treści cyfrowych oraz wyszukiwania informacji (treści cyfrowych). Nie stanowi ona usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

11. Uzyskane przez Użytkownika dane Użytkownik zobowiązuje się przeznaczyć tylko dla osobistych potrzeb w celu najmu i nie może przekazywać ich osobom trzecim (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 art. 49 pkt 1)

12. Użytkownik jest odpowiedzialny za przestrzeganie warunków korzystania z niniejszego regulaminu.

13. Po zawarciu transakcji Użytkownik ma obowiązek poinformowania Serwisu o tym fakcie w celu wykreślenia danej oferty (treści cyfrowej) z bazy danych (dowolny wybór Użytkownika co do preferowanej metody powiadomienia: zaznaczenie opcji po zalogowaniu w Serwisie; kontakt telefoniczny; kontakt przy pomocy poczty elektronicznej; kontakt przy pomocy wiadomości SMS).

14. Zarówno Użytkownik jak i Serwis oświadczają, że dołożą należytych starań mających na celu jak najlepsze wywiązanie się z wyżej wymienionych postanowień.
Kod z obrazka
Zleć nam poszukiwanie ofert mieszkań pod wynajem w Warszawie

Cena od:

Cena do:

Ilość pokoi / typ mieszkania:

Lokalizacja:

Wyposażenie mieszkania:

Telefon i/lub email:

Czego dokładnie potrzebujesz?

Przelewy24