Rejestracja w serwisie

Aby wpisać się na oglądanie wybranych mieszkań od nas wystarczy:

 

1. Wypełnić formularz rejestracyjny tzn (zarejetrować się) wpisując imię nazwisko, może być nick, numer kontaktowy oraz email do wysyłki ofert. na końcu hasło z obrazka duże i małe litery tak jak podane i przycisk dalej

2. Otrzymujesz  login oraz hasło na podany adres e-mail (może być w spam)

3. Aktywujesz swoje konto poprzez opłacenie usługi przelewem na nasze konto firmowe  Koszt 230zł jednorazowa opłata usługa 30 dni. W tytule należy wpisać imię nazwisko lub nick oraz numer telefonu użytkownika usługi.  Dla przyśpieszenia aktywacji usługi można zrobić przelew expresowy.

4. Po aktywacji usługi przez pracownika biura, przesłane jest potwierdzenie aktywacji usługi na email oraz sms. Twoje konto jest aktywowane. Można się już logować

5. Następnie wypełnij swoje preferencje w panelu klienta. (zakładka moje preferencje i powiadomienia po zalogowaniu się) sprawdź jakie to proste i wygodne. Otrzymujesz wgląd do ofert z kontaktami. Proponujemy Ci codziennie nowe oferty. Umawiamy na wybrane! Jest również dostęp do umowy najmu i prokokołu przekazania lokalu w panelu klienta zakładka umowa najmu wzór

Oglądasz na żywo interesujące Cię mieszkania i podpisujesz już umowę tylko z właścicielem. Gotowe wzory umów są w panelu klienta po zarejestrowaniu się w serwisie.

2. Jeśli zdecydujesz się wynająć mieszkanie, nie płacisz żadnych dodatkowych opłat ani prowizji.

Wystarczy tylko poinformować nas o danej ofercie w celu jej usunięcia z bazy danych.

3. To wszystko. Wynajmujesz mieszkanie, żadnych więcej formalności, żadnych opłat.

Jeżeli Twoja płatność księguje się zbyt długo, sprawdź jej status na email napisz do nas dobreoferty.eu@gmail.com, postaramy się przyśpieszyć sprawę

Dane personalne

Pole nazwisko wymagane tylko w przypadku płatnoĹ“ci kartą płatniczą.

Dane kontaktowe
Sposób płatności
Warunki korzystania z usługi

1. Usługa polega na uzyskaniu przez Użytkownika dostępu do  bazy danych ofert mieszkań (treści cyfrowych) do wynajęcia bezpośrednio oferowanej i uzupełnianej przez serwis dobreoferty.eu (dalej jako Serwis).

 

2. Użytkownik podczas rejestracji określa swoje preferencje co do proponowanych ofert (treści cyfrowych) oraz metodę powiadomienia Użytkownika o nowych ofertach (treściach cyfrowych) (SMS oraz / lub email).

 

3. Serwis powiadamia użytkownika o nowych ofertach (treściach cyfrowych) w jego preferencjach lub ich braku od poniedziałku do piątku według wybranej przez Użytkownika metody powiadomienia (SMS oraz / lub email).

 

4. Serwis zobowiązuje się do dostarczania ofert (treści cyfrowych) dostępnych dla Użytkownika przez okres czasu określony według wybranego przez Użytkownika wariantu (30 dni).

 

5. Użytkownik może w każdej chwili przeglądać oferty (treści cyfrowe) wraz z bezpośrednimi kontaktami z dowolnego komputera wpisując swój login i hasło w polu "Logowanie".

 

6. Usługa zostaje uruchomiona niezwłocznie po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji płatności.

 

7. Serwis zastrzega sobie prawo do gromadzenia ofert (treści cyfrowych) z ogólnodostępnych źródeł i nie ponosi odpowiedzialności za osoby trzecie.

 

8. Ilość dostępnych ofert (treści cyfrowych) do dyspozycji Użytkownika zależy w głównej mierze od obecności i dostępności odpowiednich ofert (treści cyfrowych) na rynku.

 

9. Użytkownik akceptując niniejszy regulamin korzystania z Usługi wyraża zgodę na ustalenia w nim zawarte oraz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do użytku wewnętrznego Serwisu - tj. do obustronnego kontaktu telefonicznego,  korespondencji elektronicznej (e-mail) oraz otrzymywania wiadomości SMS z powiadomieniami. Użytkownik wyraża wyraźną zgodę na skorzystanie z Usługi.

 

10. Oferowana Usługa jest usługą dostępu do treści cyfrowych oraz wyszukiwania informacji (treści cyfrowych). Nie stanowi ona usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

 

11. Uzyskane przez Użytkownika dane Użytkownik zobowiązuje się przeznaczyć tylko dla osobistych potrzeb w celu najmu i nie może przekazywać ich osobom trzecim (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 art. 49 pkt 1)

 

12. Użytkownik jest odpowiedzialny za przestrzeganie warunków korzystania z niniejszego regulaminu.

 

13. Po zawarciu transakcji Użytkownik ma obowiązek poinformowania Serwisu o tym fakcie w celu wykreślenia danej oferty (treści cyfrowej) z bazy danych (dowolny wybór Użytkownika co do preferowanej metody powiadomienia: zaznaczenie opcji po zalogowaniu w Serwisie; kontakt telefoniczny; kontakt przy pomocy poczty elektronicznej; kontakt przy pomocy wiadomości SMS).

 

14. Zarówno Użytkownik jak i Serwis oświadczają, że dołożą należytych starań mających na celu jak najlepsze wywiązanie się z wyżej wymienionych postanowień.

 

Sposób płatności. Zwykły przelew, przelew expresowy lub wpłata na konto serwisu w oddziale banku:  

Firma Real Estate Finder

dopiskiem aktywacja usług dobreoferty.eu oraz  imię i nazwisko osoby której mamy aktywować usługę i  numer telefonu lub email podany przy rejestracji w  serwisie dobreoferty.eu

Jeśli zależy Państwu na szybkiej aktywacji usługi to po przesłaniu potwierdzenia wpłaty na email  dobreoferty.eu@gmail.com usługa zostanie niezwłocznie aktywowana.

Problemy z rejestracją? Z powodu zabezpieczeń można utworzyć jedno konto na jeden email. Dokładnie też przepisz hasło z obrazka u uwzględnieniem dużych i małych liter.

Aby usunąć dane lub konto trzeba skontaktować  na email dobreoferty.eu@gmail.com
Kod z obrazka

Cena od:

Cena do:

Ilość pokoi / typ mieszkania:

Lokalizacja:

Wyposażenie mieszkania:

Telefon i/lub email:

Czego dokładnie potrzebujesz?